1998 yılında Akaryakıt istasyonuyla ticari hayatına başlamış olan şirketimiz bugün bir çok sektöre faaliyet göstermekte olup, ticari hayatını başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

2005 yılında faaliyete başlayan TURAN LOJİSTİK sektörde emin ve güvenilir adımlarla ilerlemekte olup deneyimli personeli ile hızlı ve zamanında çözüm bularak yoluna devam etmektedir. Beypazarı/ANKARA ili dahilinde TOTAL Akaryakıt istasyonu olarak faaliyet gösteren firmamız temiz ve güvenilir yakıt, anında güler yüzlü hizmet prensibi ile hizmet etmektedir. Hizmet ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti çerçevesinde üst düzey yönetici sıfatına sahip olan Mehmet TURAN öncülüğünde gün geçtikçe firma kendi bünyesinde görsellik ve sunum açısından kendini yenilemektedir.

Evrenselliğe önem veren şirketimiz insanlığa ve çevreye olan sorumlulukları yerine getirmek, çalışanlarının moral ve motivasyonunu yüksek tutmak ve müşteri memnuniyeti ön planda tutmak için özverili çalışmalarına devam etmektedir. 

Nihayetinde, ticari birikimlerimiz ve hayalimizde olan madenciliğe adım atmak arzumuz 2013 yılında Doganay Bazalt maden ocağını bünyemize katarak, bir ilkeye daha imza atmış olduk. Kısa bir sürede bu sektörde adımızı duyurmak bize büyük bir haz vermiştir. Yolumuza bu sevgi ve azimle var gücümüzle devam edeceğiz.

   

HACIKARA MAHALLESİ ALPARSLAN TÜRKEŞ BULVARI NO: 315 BEYPAZARI / ANKARA - TÜRKİYE

Gsm: +90 533 716 96 96 Tel : +90 (312) 762 52 15 Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!